Oğlak burcu yorumu

20 Temmuz Perşembe 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. Aşk hayatınızda ummadığınız hatalar yapabilir ve sonradan pişman olacağınız sözler söyleyebilirsiniz. Duygusal anlamda iki farklı duygu arasında kalabilirsiniz ve bir seçim yapmanız gerekebilir. Küçük sorunları içinizde büyütebilir ve kendinize dert edebilirsiniz. Ancak bazı sorunların çözümünü zamana bırakmayı bilmelisiniz ve sevdiğiniz insana karşı yaklaşımlarınızda hoşgörülü olmaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş ortamınızda sizi kızdıracak gelişmeler yaşanabilir. Tartışmalara eğilimlisiniz ve ikili ilişkilerinizde çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortak bir iş yapıyorsanız ortağınızla fikir ayrılıklarınız olabilir. Bazı anlaşmalar yapabilirsiniz ancak bu konuda dikkatli olmalısınız, açık yada gizli düşmanlıklar görme tehlikeniz olabilir. İş ortamınızda insanların sizden beklentilerinde bir artış olabilir ancak üzerinize aldığınız sorumlulukları zorlanarak da olsa yerine getirebiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda gelirlerinizi arttırmaya çalışacaksınız ancak giderlerinizde de gözle görülür bir şekilde artış olabilecektir. Yeni bir yatırıma girmekten kaçınmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün abartılı yaklaşımlardan ve konuları fazla büyütmekten uzak durmanız sizin için daha doğru olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Sohbet

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

mIRC İndir

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle