Oğlak burcu yorumu

23 Ocak Pazartesi 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda sevdiğiniz insanla bazı fikir çatışmaları ve uyumsuzluklar yaşayabileceğiniz etkiler altında olacaksınız. Özellikle sabah saatleri bu anlaşmazlıklar daha fazla ön plana çıkacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise olaylara daha soğukkanlı yaklaşımlar geliştirmeyi başaracaksınız. Sabah saatleri duygusal olarak daha esnek yaklaşımlar geliştirmeli ve sevdiğiniz insana karşı hoşgörülü davranmaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Sabah saatleri iş yaşamınızda bazı anlaşmalara varabileceğiniz ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz etkiler altında olacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise günlük rutin işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız ve kararlarınızda sabit kalacaksınız. Rutin olarak yaptığınız işlerinizde ve planlarınızda bazı zorluklar ortaya çıkabilir. Olayların gelişiminden emin olamıyorsunuz. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda sabah saatleri küçük bir girişimde bulunabilirsiniz yada bu konularda kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok hesaplı davranmayı tercih edecek ve harcamalarınızı dengeleyeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Ortak bir iş yapıyorsanız ortağınızla fikir ayrılıklarınız olabilir. Gizli yada açık düşmanlıklar görme riskine dikkat edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Sohbet

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

mIRC İndir

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle