Forum - Zurna.Net - Bilgi ve Paylasim Platformu  

Go Back   Forum - Zurna.Net - Bilgi ve Paylasim Platformu > Güncel Bilgiler > Genel Paylaşım > Alaca Karanlık (+18)

Konuda Etiketlenenler

Yeni Konu aç Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 12-03-2011, 17:45   #1
CiN
Kayıtlı Üye
CiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nereden: Rotterdam - New York - Şam - İstanbul - Ankara - İzmir
Takım: Bjk
Ettiği Teşekkür: 2
Aldığı Teşekkür: 12
Tecrübe Puanı: 1
CiN is on a distinguished road
Standart Cinli İnsanlar

Merhaba Arkadaşlar Zurna Alemi Forum Olarak bir ilke daha imza atmış Bulunmaktadır..

Bu Başlık Altında Başımızdan gecen Gizemli Olayları Ve Yakın Cevremizden Duyduğumuz Olayları Anlatıcaz.

Cinler Hakkında , Karabasanlar Hakkında, Hayaletler ,Peri vs Gibi bunlarla alakalı olaylar.

Öncelikle cinleri hepimiz biliyoruz

Bilmenelerimiz için Kısaca Açıklamakta Fayda Görüyorum Onlar Sizi Görür Siz Onları Göremezsiniz.. Size Sesle Yada Görünmesi az ve nadirdir sadece musallat olduklarında Göre Bilirsiniz Buna Cinlerin sahiplenmeside deniyor.

Şimdi Gelelim Başlığın Amacına Bunda Birbirimize Yardım Ediceğiz Nasılmı Sorunu Olan Arkadaşlar Başlık Altında Paylaşa Bilir. Herkes Farklı şeyler söyleyecektir. Bunu biliyorum Eğer Bir Cin topluluğundaysanız onalrdan haber alıp yazıyorsanız herkesi yine farklı olucaktır sebebi onlarda bizim gibi farklı bilgi vere bilir bir birinizi kırmadan ve bir birimizi kırmadan yardıme tmeye çalışacağız.

Olaki özel sebeblerden dolayı yazamazsanız bu başlık altında. sadece admine mesaj atıldı yazmanız yeterli ve sonrada bana sorununuzu bildirmeniz yeterlidir.

kesinlikle vermiş olduğunuz bilgiler gizli kalıcaktır.

karşılığında para yada farklı birşey istenmeyecektir.

amaç Yardım etmektir vesile olmaktır..

Konu Umarım anlaşılmıştır Cinli insanları bir başlıkta toplayalım bakalım kimler ne sıkıntı cekiyor.

Bismillahirahmanirrahim.

Zurna Alemi Net / Forum Yönetimi

CiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 12-03-2011, 17:58   #2
Kayıtlı Üye
BLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ettiği Teşekkür: 8
Aldığı Teşekkür: 0
BLack is on a distinguished road

ilginç.
BLack isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 12-03-2011, 18:01   #3
CiN
Kayıtlı Üye

BLack zamanla ilginç şeyler okuyacağız. bilenler bilmeyene yardım edicek işde : ) güzel olucaktır farklı bir konu ama bunu parayla yapan dengesizler var burda hayır için yapılcak inşallah

Okunmamış 12-03-2011, 18:03   #4
Kayıtlı Üye
BLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ettiği Teşekkür: 8
BLack is on a distinguished road

doğrudur hacı abi allah yardım etsin nediyim
BLack isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 12-03-2011, 18:04   #5
Kayıtlı Üye
InstAfinder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ettiği Teşekkür: 0
InstAfinder is on a distinguished road
Lightbulb

Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin, sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin, sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye'yi) okur, sonra sağ tarafa dönerek:
"Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü'minîn" der sol tarafına dönerek üç kez: "ye saf dîş" sonra "Bikatlamediyş" söyler sonra da bir kez şöyle dersin:
"Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü'minîn."
Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana ESSELÂMU ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELÂM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen,bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.
Cin suresi:
Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden
...

Cinleri dağıtmak için okunması gereken azimet şudur:

"Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"
Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler
InstAfinder isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 12-03-2011, 18:08   #6
Bayan Üye
PapatyA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ettiği Teşekkür: 1
Aldığı Teşekkür: 2
PapatyA is on a distinguished road

ilginç gerçekten de ....
PapatyA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 12-03-2011, 21:11   #7
CiN
Kayıtlı Üye

Farklı Sıkıntılar çeken arkadaşlar yaza bilir.

Okunmamış 12-22-2011, 13:44   #8
Kayıtlı Üye
Semra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ettiği Teşekkür: 0
Semra is on a distinguished road

merhaba bir çok konu anlata bilirim ama şu an bunları anlatamayacağım bir kısmını yaza bilirim.
mail adresmi size özel olarak yazıp bilgi almak istiyorum.yardımcı ola bilirsiniz diye düşündüm aslında.forumuda zaten bu sayede buldum.

25 yaşındayım uzun suredır birşeylerı hıssedıyorum bunlar bana fızıksel acıdan zarar vermıyor fakat ıc dunyam karma karısık oldu. gıtmedığım hoca kalmadı dıye bılırım belkıde baska bırsey yapmam gerekıyor.dua edıyorum dedığım gıbı zarar vermıyor ama varlıklara bana ruhanı yonden azap oluyor resmen duygusal oluyorum.
cogu arkadasımın yanındayken onları hıssetıpım an o evden cıkasım gelıyor.
rengımın bıle değiştiniği fark edıyorum.

kısa bır olayımı anlatmak ıstıyorum burada. net kafeden gırdığımden pek fazla vaktım yok.

daha dun yasadım bu olayı aksam mutfağa gıtmeye kalktım tam o esnada bız soğuk oldukı ıcım donuyordum bır nefes hıısedıyordum ensemde resmen boyle nasıl yazılır bırısı arkanızda olurda uflerye o sekkıılde arkama bakamadım korkudan adım atarken hemen besmele cektım bıraz rahatladım mutfağın ısını yakmak ıstedım bır anda patladı. ama pek korkmadım nedense cığlık atmam gerekırdı sonra su aldım okudum bıraz kendımı o esnada. bazı gunlerde tam yatarken duvarlarda golgeler goruyorum.,

para ıstemıyorsunuz okudum yazınızda sızın gıbı bazı ınsanlar para ıstıyordu ne demem gerek bılmıyorum ama hayır ıcın yapıyorsunuz umarım azda olsa bırseyler soyleyıp benı yonlendıre bılırsınız.
Semra isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 12-22-2011, 16:51   #9
CiN
Kayıtlı Üye

Semra hanım hoş geldiniz.
msnden görüşeceğiz.detaylı olarak ama burayada yazmam gerekir. yanlış anlaşılma olmasın

büyük ihtimal ev hanenizde birşeyler vardır size zarar vermek istemıyolar ama bir bekletileri var. bunu beraber buluruz inşallah vesile olursam ne mutlu bana ama ben bu derdınıze vesıle olamazsam muhakkak başka birisi vesile ulucaktır.
neden görünürler evde yada bınada eğerki musallatı olduğu birisi var ise.

özelikle zıhınsel engelli birisi var ise onun yanında olurlar yanı aprtmanda yada bına mulk ne olursa olsun.
kurtulmak için ya dua verıceğiz yada yok ben halen rahatsız oluyorum dersenız ev değişikliği yada hasta olan kişiyle hal ediceğiz ilk önce hastalığı bulmak gerekir.

Okunmamış 12-22-2011, 19:54   #10
Bayan Üye
qokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Takım: FENERBAHÇE
Ettiği Teşekkür: 86
Aldığı Teşekkür: 60
qokce is on a distinguished road

Semra ben öncelikle bir psikiyatriye yönelmeni tavsiye edeceğim.Kesinlikle yanlış anlama,ancak bazen bazı şeyler çok üst üste gelebilir,çok sıkıntılar yaşayabilir ve neticesinde bu gibi olaylar sana doğa dışı gibi görünebilir..

Önce bir doktor..Lütfen hacı-hoca vs..işlerini boşverin.Dua yeterlidir.
Serserilere kafa tutasım var

Yüzüme bakmayana tokat atasım
Bana yol vermeyene çelme takasım
Cin olmadan adam çarpasım
Tabularını başlarına yıkasım var. !!
qokce isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
cinli, insanlar, İnsanlar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil