Sıkça Sorulan Sorular

 • Sohbete nasıl bağlanırım?

  Sohbet siteimiz kurallarına uygun bir rumuz tercihi yaparak Nickname yerine yazınız. Rumuz şifreniz var ise Şifre kısmına yazarak, Giriş Yap butonuna tıklayarak sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

 • Web Browser kullanmadan, program ile Bağlanabilirmiyim?

  Evet bağlanabilirsiniz. 1998'den bu yana en fazla tercih edilen Türkçe Mirç programımızı indirerek sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Zurna.Net mIRC programımızı ana sayfamızdan indirebilirsiniz.

 • Sohbet sitenizde herhangi bir ücret ödemem gerekiyormu?

  Hayır gerekmiyor. eğlence sitemiz kullanıcılarına tamamen ücretsiz sohbet servisi sunuyor.

 • Sohbet Odaları içerisinde her hangi bir yaş sınırlaması varmı?

  Evet sitemize 18 yaşından küçüklerin girişi yasaktır. Site kurallarımızda belirtmiş olduğumuz gibi 18 yaşından küçük olduğu tespit edilen kullanıcılar yöneticilerimiz tarafından sitemizden uzaklaştırılmaktadır.

 • Buralarda kişisel bilgilerim paylaşılabilir mi?

  Sitemizde kişisel bilgi paylaşımı yapılmaması adına yüksek derecede güvenlik önlemleri alınmıştır. İllegal bir yol bulup kişisel bilgi paylaşımı yapan kullanıcı/yönetici sunucudan uzaklaştırılıp, hakkında gerekli bilgiler ile avukatımız tarafından suç duyurusu yapılmaktadır.

 • Mobil Uygulamamız ile her yer de sohbet edin

  Play Store, Apple Store üzerinde chat severlerin en fazla tercih etmiş olduğu Mobil uygulamamızı indirip, istediğiniz sohbet odamızda chat yapabilirsiniz. Kullanımı basit ve bir o kadar da hızlı olan mobil uygulamamız sayesinde eğlence dünyanız dahada renklenecek.

 • Nickim (rumuzum) çalındı, nasıl geri alabilirim?

  Nickname/Rumuz kayıt işlemleri için gerçek mail'inizin kullanılması önerilmektedir. Nickname'nizi geri alabilmek için sitemiz içerisinde olan #Nickserv kanalına giriş yapınız ve şifre güncellemesi talebinde bulununuz. Mail yolu ile gönderdiğimiz şifrenize ulaştığınızda Rumuzunuzu geri almış olacaksınız.

 • Sohbet etmek için uyulması gereken kurallar nelerdir?

  Aynı yazı tekrarı, küfür, sakıncalı rumuz, rencide etmek, ırkçı davranmak, siyasi propaganda, devlet büyüklerine kötü söz, bir başka site reklamı yapmak, kişisel bilgiler paylaşmak, tehtit etmek Sohbet etmek için uyulması gereken kurallardır.

 • Özel konuşmalarda rahatsız ediliyorum?

  Özel konuşmalarda rahatsız edildiğiniz durumlarda özel pencerenizin sağ üst köşesinde bulunan kişiyi engelle butonuna basabilirsiniz. Kişiyi engelle butonuna basma işleminden sonra rahatsız eden kişi bir daha size yazamayacaktır. Bu kişiyi #Operhelp kanalında bulunan yöneticilerimize iletebilirsiniz.

 • Mobil, Cep Telefonu ve Tablet ile Sohbet mümkünmüdür?

  Sitemiz tüm akıllı cihazlara uygun olarak tasarlanmıştır. Mobil, Cep Telefonu, Tablet, Notebook, İpad vb. akıllı cihazlar ile sohbet odalarımıza sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

 • Sohbet servisinde yetkili olabilirmiyim?

  Sohbet servislerimizde elbette yetkili olabilirsiniz. Odalarımızı takip eden yöneticiler tarafından uygunluğunuzun ve güzel sohbetinizin tespitinden sonra yetkili olabilirsiniz.

 • Radyo istek yapabiliyormuyuz?

  Evet istek yapabilirsiniz. Zurna.Net sitemizde kesintisiz canlı yayın yapılarak müzik akışı sağlanmaktadır. #Radyo kanalında !istek Şarkıcı Şarkı, Örnek; ( !istek Farid Farjad Golha ) şeklinde istek talebinde bulunabilirsiniz.